Przedszkole Samorządowe nr 5 w Piotrkowie Trybunalskim

30 lat UNICEF

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 9 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 9 =
W 1989 r. światowi przywódcy podjęli historyczne zobowiązanie wobec dzieci na świecie i przyjęli Konwencję o prawach dziecka. Nasze przedszkole dołączyło do obchodów 30 lecia tej zaszczytnej inicjatywy. Dzieci w tym dniu ubrały się na niebiesko jednocząc się z potrzebującymi dziećmi na całym świecie. Utrwaliły informacje o swoich prawach a także obowiązkach. Doceniły kraj, w którym żyją i się wychowują oraz to co otrzymują codziennie od swoich najbliższych. Wiedzą, że  zawsze warto pomagać , szczególnie najmłodszym , bezbronnym dzieciom. Jeśli my rodzice chcemy się przyczynić choć troszkę do poprawy warunków dzieci w Nigrze wpłaćmy symboliczną kwotę na podany link
powrót