Dzień Dziecka 2020

DD4
Pierwszego  czerwca rodzice najczęściej świętują wraz ze swoimi pociechami. Kupują im z tej okazji drobne prezenty, zabierają na przyjęcia oraz okolicznościowe imprezy. Przede wszystkim składają jednak życzenia swoim dzieciom. I my dokładamy się do nich śląc  życzenia dla Was  kochane dzieciaczki w tym radosnym dniu :-)

"Żyj tak, aby każdy kolejny dzień
był niesamowity i wyjątkowy.
Wypełniaj każdą chwilę tak,
aby potem wspominać ją z radością.
Czerp energię ze słońca,
kapiącego deszczu i uśmiechu innych.
Szukaj w sobie siły,
entuzjazmu i namiętności.
Żyj najpiękniej jak umiesz"

Wszystkiego co dobre - życzy Dyrektor i personel PS 5
Każde dziecko ma swoje ukryte talenty, zdolności ; plastyczne, muzyczne, sportowe, matematyczne itp. Jednych rzeczy nie potrafimy , inne wykonujemy chetnie i szybko. Jeśli coś nam nie wychodzi nie podawajmy się, próbujemy  i ćwiczymy, aż w końcu dojdziemy do tego pięknego momentu - "Mamo , tato! Patrz co potrafię!"
Dlatego , jeśli chcielibyście rozpocząć swoją przygodę np. z muzyką i grą na instrumencie  zapraszamy do pobliskiej  Szkoły Muzycznej

Rekrutacja i harnomogram przesłuchań:
5 czerwca ( piątek ) – 15.00 – 19.00
6 czerwca ( sobota ) – 10. 00 – 14.00