Razem na Święta -zapraszamy do udziału w akcji MEN

Drodzy rodzice, kochani dziadkowie:-)
Celem przedsięwzięcia jest zarówno pomoc innym, jak również budowanie wspólnot i kształtowanie odpowiedzialności za drugą osobę. W tym roku nasze przedszkole przyłącza  się po raz kolejny do akcji i organinzuje zbiórkę artykułów szkolnych oraz  drobnych upominków dla  dzieci z polskich szkół na Białorusi - w Grodnie, Wołkowysku i Lidzie.  Wszystkie dary zostaną wysłane do Warszawy i stamtąd pojadą do miejsca docelowego.  Zbiórka trwa do końca stycznia !
Za okazane serce i hojność bardzo dziękujemy:-)
Nasze przedszkolaki i nauczycielki również zabiarają się do pracy i tworzą piękne karty Bożonarodzeniowe dla seniorów z pobliskiego domu opieki  oraz emerytów pracujacych kiedyś w naszym przedszkolu.
Święta to cudowny moment na obdarowywanie prezentami dlatego dzieci z grupy II przekazały życzenia oraz własnoręcznie upieczone i udekorowane pierniczki dla wszystkich babć i dziadków zamieszkujacych w Domu Pomocy Społecznej w Piotrkowie Tryb.
Może nasza sąsiadka, nasz sąsiad również ucieszy się z pięknej , wykonanej własnoręcznie kartki z życzeniami, którą znajdzie w skrzynce na listy? Zachęcamy do pomocy i  do niesienia uśmiechu oraz nadziei w te zbliżające się świąteczne dni:-)