Wycieczka do Dinoparku

Dnia 18.05 dzieci z grupy III wybrały sie na wycieczkę do Dinoparku w Kołacinku. Tam zwiedzały wystawy geologiczno-poleontologiczne, dziki którym poznały autentyczne skamieniałości sprzed wielu milionów lat. Interesyjacy okazał się spacer po ścieżce ery mezozoicznej, gdzie dzieci spotkały naturalnej wielkości figury dinozaurów.  Piękna pogoda pozwoliła na świetną zabawę w piasku i odkrycie przez chłopców szkiletu ogromnego dinozaura.Dzieci uwielbiają takie wycieczki i poznawanie ciekawych miejsc i jeśli dojdzie do tego zabawa na świeżym powietrzu plus rozrywki połaczone z nauką,  to taka wyprawa okazuje się strzałem w 10. I właśnie  takie zadowolone i uśmiechnięte dzieci wróciły do przedszkola:-)