Pożegnanie z przedszkolem-Akademia

Cztery wspaniałe lata minęły jak jedna chwilka. Dzisiaj jednak się nie smuciliśmy ale świetnie jak zawsze bawiliśmy. Wspaniałym występem, z uśmiechem na twarzy i gotowością do podjęcia nauki w klasie I siedmiolatki pokazały co potrafią. Jak zawsze występ był przepiękny i wesoły. Nie brakło łez wzruszenia jak to już bywa w takich okolicznościach.
Życzymy wam Kochani !
Sukcesów na dalszej drodze edukacji , wspaniałej przygody ze szkołą i jeszcze piękniejszych wspomnień z obecnymi i nowymi przyjaciómi.
Dziękujemy za cudowne cztery lata!
Za uśmiech i łzy na leżakach, za przytulańce i fochy, za komplementy i nie kńczące się dyskusje .
Dziękujemy wspaniałym rodzicom za miłe słowa, szczerość i rewelacyjną współpracę a w szczególności przy przeprowadzce, imprezach i  kiermaszach :-D