Pożegnanie przedszkolaków

Uroczyste zakończenie roku przedszkolnego dla wielu przedszkolaków to po prostu przerwa wakacyjna. Ale dla dzieci z grupy V i kilkoro z grupy IV to pożegnanie z przedszkolem i znak by od września pójść do szkoły.

-"Kończycie swój pierwszy etap edukacji i wkraczacie w życie szkolne. Pamiętajcie, że stając się uczniami, nie przestajecie być dziećmi. W waszej dalszej edukacji nadal towarzyszyć powinny: zabawa, uśmiech, zadowolenie  nawet z małych sukcesów.
 To, czego nauczyliście się w przedszkolu to pierwszy bagaż doświadczeń na całe  życie: pierwsza książka, pierwsze zabawy z rówieśnikami, pierwsza ocena waszej pracy. To niezatarte wspomnienia waszego dzieciństwa, ważne a może nawet najważniejsze.
 Jako nauczycielki jesteśmy więc dumne, że mogłyśmy w tym uczestniczyć. Życząc powodzenia w szkole, życzymy  Wam abyście pozostały takie jakie jesteście.”

Wiecej zdjęć na stronach grupy:-)